Tel: +90 538 828 5564

Hoşgeldiniz, Sayın Ziyaretçi

  Duyurular

   

  UÇAK BİLETİNİZ SİZDEN VİZENİZ TAKİP ÜCRETSİZ BİZDEN ...

   

  SHENGEN VİZENİZ ARTIK ANTALYA'DA

  Siz değerli misafirlerimizinde bildiği gibi geçtiğmiz yıllarda bir çok shengen ülkesi vize müracatları farklı şehirlerden yapılmakta ve gerek Büyükelçilikler gerek Konsolosluklar şahısları şahsen görmek istemeleri birtakım sıkıntılarıda beraberinde getirmiştir.Fakat 2013 yılı ilk ayları itibari ile ALMANYAYUNANİSTANİSPANYAİNGİLTEREMALTAİSVEÇAVUSTURYA, İTALYA, gibi ülkelerin vize müracatlarını Firmamız aracılığı ile Antalya'dan yapabilmekteyiz.Firmamız vasıtası ile yapılan müracatlarda Büyükelçilikler yada Konsolosluklar'a gitmenize gerek kalmayacaktır ve hızlı birşekilde vize müracatınız sonuçlanacaktır.Detaylı bilgi için şirketimiz vize departmanında görev yapmakta olan uzman personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

  Ayrıca uçak biletinizi firmamız üzerinden aldığınız taktirde vize işlemlerinizde sadece konsolosluk harç ödemesi ve Seyahat Sağlık Sigortası için ödeme yapmanız yeterli olacaktır.

  Saygılar

   

  ÖNEMLİ DUYURU

   

  01.01.2016 tarihi itibari ile Rusya Federasyonu Türk vatandaşlarına vize uygulamaya başlayacaktır.Detaylar için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

   

  25.09.2014 tarihi itibari ile tüm shengen kapsamındaki ülkeler parmak izi alımına başlamıştır.Detaylar için şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.Emniyet müdürlüğünde alınan parmak izi Büyükelçilikler ve Konsolosluklarda geçerli değildir.

   

  01.04.2013 Tarihi itibari ile Hırvatistan Türk Vatandaşlarından Shengen vizesi isteyecektir.Detaylar için şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

   

   

  01.06.2014 Tarihi itibari ile MOLDOVA ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ çift taraflı olarak vize uygulamasını kadırmıştır.(Bu ülkeye giriş yapacak Türk Vatandaşları en az 6 ay süresi olan pasaport ,gidiş dönüş uçak bileti ve otel rezervasyonunu mutlaka yanlarında bulundurmalıdırlar.Gümrük memurları kapı geçişinde bu belgeleri isteyebilirler.)Detaylar için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

   

   

  01.06.2014 Tarihi itibari ile BEYAZ RUSYA ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ çift taraflı olarak vize uygulamasını kaldırmıştır.(Bu ülkeye giriş yapacak Türk Vatandaşları en az 6 ay süresi olan pasaport ,gidiş dönüş uçak bileti, otel rezervasyonunu ve seyahat sağlık sigortası mutlaka yanlarında bulundurmalıdırlar.Gümrük memurları kapı geçisinde bu belgeleri isteyebilirler.)Detaylar için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

   

  25.11.2015 Tarihi itibari ile Tüm shengen kapsamındaki ülkeleri için vize müracatlarında başvuru merkezlerinde parmak izi alınmaya başlanılacaktır.Parmak izi geçerlilik süresi 5 yıl olup her 5 yılda bir parmak izi verilmesi gerekmektedir.Detaylı bilgi için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

   

  20.07.2016 Tarihi itibari ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içerisinde Ohal ilan edilmiş olup Yurt Dışına çıkış yapacak kişiler için aşağıdaki kuarllar geçerlidir.Vize almak isteyenler telefon ile irtibata geçebilirler.

  OHAL sebebiyle yurtdışı çıkışlarda uygulanmaya başlayan prosedürler
  •Normal pasaportlu vatandaşlara pasaport kontrolü sırasında yaptıkları iş sorulmakta olup bunu kanıtlayacak bir belge istenmektedir. Yanlarında mutlaka işyeri kimliği veya işyerinden alınmış bir yazı olması gerekmektedir. 
  •Emekli yada bağkura bağlı yolcuların yanına mutlak SGK dökümünüzün olması gerekmektedir. 
  •Eğer kamu çalışanı iseniz yanınızda mutlaka çalıştığınız kuruma ait bir yazı ve yazıda da “yurtdışına çıkmasına mani bir durumu yoktur” ibaresinin kesinlikle yer alması gerekmektedir. 
  •Yeşil pasaportlu olup aktif olarak kamuda çalışan kişiler havalimanlarında önce vize ihlal bölümüne (AHL için G kontuarının arkasında bulunan) gitmeleri gerekmektedir. Burada GBT araştırması yapıldıktan sonra seyahat edecek kişilerden bilet, pasaport ve çalıştığı kurumdan alınmış “yurtdışına çıkmasına mani bir durumu yoktur” yazısının ıslak imzali hali istenmektedir. İşyeri yazısında bu ibare yer almayanların uçuşuna izin verilmeyeceği ısrarla belirtiliyor. Tüm evraklar tam ise, uçmasına izin veriliyor. 
  •Yeşil pasaportlu emekliler ise; yine önce vize ihlal bölümüne gitmesi gerekmekte olup pasaport ve biletlerini ibraz etmeleri gerekmektedir. GBT araştırması sonucunda herhangibir sorun yok ise uçmalarına izin verilmektedir. 
  •Asker emeklilerinin GBT’si için ise ayrı bir bölüm ile iletişime geçilmekte ve yapılan araştırma sonucunda herhangibir sorun çıkmaz ise uçmalarına izin verilmektedir